Nadstawki paletowe

Nadstawki Paletowe – stalowe konstrukcje zaprojektowane stworzenia możliwości piętrowania EURO PALET oraz Palet przemysłowych.

Dzięki swojej konstrukcji (specjalne narożniki) nadstawki paletowe można piętrować (sztaplować) jedna na drugiej. Daje to możliwość przechowywania w stosach towarów bezpośrednio na paletach bez konieczności ich wypakowywania. Podstawową zaletą która posiada każda nadstawka paletowa to łatwy sposób jej złożenia do płaskiej postaci i składowania z minimalnym wykorzystaniem miejsca magazynowego.

Nadstawki na palety

W więkoszości przypadków nadstawki można mocować nawet jak towar znajduje się już na palecie. Sztywna i solidna konstrukcja zapewnia długotrwałe użytkowanie. Aby łatwiej było zidentyfikować, oraz uporządkować magazyny nadstawki możemy wyposażyć w specjalne tabliczki na których można umieścić logo firmy lub opisy zawartości składowanego towaru.

Dzięki nadstawkom paletowym mogą Państwo zoptymalizować pracę na swoim magazynie co przełoży się na szybkość obsługi klienta oraz poprawi wydajność i organizację pracy magazyniera.

Każda nadstawka na palete może zostać przygotowana zgodnie z potrzebą klienta – np do zamocowania do nietypowej rozmiarami palety lub do przewozu drobniejszych rzeczy. W tym celu możemy jako ścianki nadstawki paletowej zastosować inne wymiary oczek w siatkach lub wykonać je z pełnej blachy. Mogą być one malowane na dowolny wybrany przez użytkownika kolor. W ofercie tez posiadamy wersje ocynkowane.

Szybkie terminy realizacji i produkcja krajowa nadstawek to bez wątpienia duży atut naszego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych. Gwrantujemy Państwu szybką responsywność ofertową, konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość wykonania.

Nadstawka na palety

Oferowane przez nas modele różnią się między sobą rozmiarami, kształtem, sposobem otwierania i zamykania a także przeznaczeniem.

Wersje pełne – TYP 62

Posiadają wszystkie burty pełne osiatkowane. Sprawdzają się do przewozu drobnicy.

Wersje z wcięciem – TYP 63

Znajdują zastosowanie przy składowaniu kartonów, płaskich przedmiotów , przedmiotów dużo gabarytowych składowanych poziomo.

Nadstawki otwierane – z jedną burtą w połowie uchylną – TYP 64 – uniwersalne zastosowanie do przechowywania np. kartonów, drobnicy owoców lub warzyw

Nadstawki rurowe typ 65 65K 66 68 i 75:

To nadstawki otwarte zbudowane z pałąków – przeznaczone do przechowywania materiałów wystających poza obrys palety euro – dłużycy , niewymiarowych ładunków – umożliwiają one piętrowanie, a niektóre z nich możemy mocować na już załadowanych paletach.

Każdą nadstawkę możemy wykonać zgodnie z potrzebą klienta – np do zamocowania do nietypowej rozmiarami palety lub do przewozu drobniejszych rzeczy. W tym celu możemy jako ścianki nadstawki paletowej zastosować inne wymiary oczek w siatkach lub wykonać je z pełnej blachy. Nadstawki mogą być malowane na dowolny wybrany przez użytkownika kolor. W ofercie tez posiadamy nadstawki paletowe ocynkowane.

Szybkie terminy realizacji i produkcja krajowa nadstawek to bez wątpienia duży atut naszego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych. Gwarantujemy Państwu szybką responsywność ofertową, konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość wykonania.

Nadstawek paletowych używa się wszędzie

Tak na prawdę wykorzystanie nadstawek paletowych jest tak uniwersalne, że stosowane są niemalże w każdej branży, w której transportuje się towary za pomocą palet. Oczywiście warto zwrócić uwagę na fakt, że zdecydowaną większość popularności zawdzięczają sobie fabryki i mechaniczne oraz firmy przetwórstwa spożywczego, które dzięki ich zastosowaniu mogą jednocześnie, za pomocą jednej palety transportować od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy produktów jednocześnie, w zależności od ich wielkości.

Wspomniana wcześniej firma z branży technologicznej,a dokładniej mechanicznej – to dla przykładu fabryka, zajmująca się produkcją komponentów do samochodów osobowych np. reflektory świetlne. Za pomocą nadstawek, można przetransportowac jednocześnie nawet 50 reflektorów np. do magazynu lub bezpośrednio na miejsce, z którego trafią w dalszą drogę na rynki ogólnoświatowe.

Polscy saodwnicy i rolnicy, dzięki którym wiele targowisk i marketów, wypełnionych jest po brzegi śieżymi owocami i warzywami – używa naszych produktów podczas zbierania swoich plonów, a także do ich dalszej dystrybucji na rynki zagraniczne. W jednej nadstawce paletowej może zmieścić się kilka tysięcy jabłek cz marchewek. W związku z dużą ich popularnością w sektorze rolnictwa, przygotowane zostały rozszerzone modele np. dedykowane pod zbiór i przechowywanie ziemniaków.

Wysoka jakość i trwałość

Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, a co za tym idzie – również trwałość. Kupując jedną, dwie, sto lub tysiąc sztuk pojedyńczej nadstawki – nie musicie się Państwo martwić o jej trwałość przez nabliższe lata, czy odporność na uszkodzenia mechaniczne bądź warunki atmosferyczne. Już na etapie projektowania wszelkie tego typu kwestie zostały odpowiednio zaplanowane, dzięki czemu, otrzymujecie Państwo w pełni profesjonalny produkt końcowy który będzie służył przez wiele lat bez najmniejszego problemu.