Wózki dwukołowe

Wózek dwukołowy (tzw. wózek taczkowy) przeznaczony jest do transportu różnego typu towarów, z możliwością umieszczania jeden na drugim. Takie wózki taczkowe znajdują zastosowanie w firmach transportowych, kurierskich i znacząco ułatwiają zarówno załadowanie paczek na samochody ciężarowe jak i transportowanie ich po dostarczeniu pod wskazany adres, do biura wewnątrz np. dużej hali czy fabryki. Typy ładunków są różne, w związku z czym do każdego modelu można dobrać odpowiednią tzw. szuflę która odpowiada za utrzymywanie towarów. Może być ona składana na życzenie klienta.

Wózki transportowe dwukołowe

Wózek transportowy dwukołowy, znajdzie także swoje zastosowanie na wielu innych płaszczyznach aniżeli w logistyce i transporcie. W naszej obszernej ofercie, znajdują sie wózki taczkowe do przewożenia butli z gazem, lub inną substancją przeznaczoną do technicznego zastosowania. Tego typu dwukołowy wózek jest stalowy, dzięki czemu umożliwia przewożenie ciężkich przedmiotów. Dostępne są różne warianty, w tym schodowe zapewniające transportowanie towaru po schodach co okazuje się niezykle przydatne (dodatkowe wyposażenie).

Wózek schodowy

Co charakteryzuje dobry wózek schodowy? Budowa modułowa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wózek transportowy EXPRESSO, który wykonany został z aluminium najwyższej klasy. Co oznacza zatem budowa modułowa? W przypadku standardowych wózków do przewozu ładunków, po zakupie otrzymujemy jedną gotową konstrukcję za pomocą której możemy przewozić nasze produkty. W przypadku uszkodzenia wózka, którego zakup spowodowała niska cena – mamy problem. Wózków kupionych w niskim budżecie się nie naprawia, ponieważ jest to nieopłacalne, w dodatku nie są modułowe – a dostarczane w jednej części. I to jest ta zasadnicza różnica.

Wózki dwukołowe modułowe

Każdy wózek, czy to wózek magazynowy, czy zwykły wózek transportowy do przewozu ładunków, z serii EXPRESSO – jest wykonany z wielu części. Każda z nich jest w pełni demontowalna, dzięki czemu możemy ją wymienić – w dodatku w bardzo prosty i szybki sposób. Części do wózków EXPRESSO są dostępne z magazynu i dostarczane w maksymalnie 24 godziny. Warto zaznaczyć także iż cena podzespołów nie jest przesadzona. W związku zpowyższym, dobrej klasy wózek magazynowy EXPRESSO bęzie służyć przez wiele lat w Państwa przedsiębiorstwie. Przy jakiejkolwiek awarii, nie będzie konieczności wymiany całego wózka, a jedynie podezespołów. Tani dwukołowy wózek kupuje się ponieważ cena jest niska. Wózek dwukołowy EXPRESSO który przetransportuje produkty różnego typu, również po schodach – jest zdecydowanie droższy, i ponad 1000% bardziej żywotny. Jest zatem trafną inwestycją, co potwierdzają nasi dotychczasowi kontrahenci.

Cena dwukołowego wózka do przewodu ładunków

Cena dopasowanego do potrzeb firmy wózka do transportu, opartego na dwóch kółkach jest zróżnicowana. Klient ma możliwość doboru kół, szufli, a także elementów dodatkowych które nie są dostepne w standardowej wersji. Ceny w naszym sklepie są cenami brutto. Nie trzeba zakładać konta aby móc kupować nasze wózki magazynowe. Jeżeli potrzebują Państwo większej ilości – zalecamy kontakt telefoniczny w celu zaproponowania lepszej ceny. Cena wózków ściśle jest uzależniona od ilości.

Wózki dwukołowe do płyt, krzeseł

Jak już wspominalismy, warto aby wózek transportowy był dopasowany do rodzaju towaru celem jego przewozu. Posiadamy w naszej ofercie między innymi dopasowane ściśle do branż wózki dwukołowe do krzeseł, a także do płyt różnego typu, od sklejki po mdf, plexi, itd. Taki wózek transportowy posiada dodatkowe uchwyty lub specjalnie wyprofilowaną powierzchnię załadunkową, gwarantującą jego bezpieczne przemieszczanie bez możliwości uszkodzenia ładunku.

Dostępność wózków dwukołowych i czas realizacji zamówienia

Wszystkie typy wózków dwukołowych, dostępne są z głównego magazynu. Czasami jednak zdarza się, że przy nagłym dużym zamówieniu, czas realizacji może sie wydłużyć. Jest to jednak czas nie większy niż kilka -5 dni. W przypadku zaistnienia takiego faktu, obsługa naszego sklepu natychmiast powiadamia klienta, nierzadko proponując dodatkowe promocje z tego tytułu opóźnienia. Nie mniej jednak są to sytuacje bardzo sporadyczne, tak więc zakup wózka z naszej oferty będzie równie szybki co jego dostawa.

Gwarancja wózków dwukołowych

Każdy wózek do transportu spod naszego znaku, dostarczany jest wraz z pisemną gwarancją, w której znajdują się konkretne informacje czego dotyczy. W naszej ofercie znajdują się różnego typu produkty dlatego posiadają one różne formy gwarancji. Niektóre typy wózków posiadaja nawet 10 lat gwarancji. To zdecydowany atut, który jest istotny podczas zakupu. Świadczy to również o jakości, za którą idzie także cena.

Nie wiesz jaki wózek wybrać? Dwukołowy zwykły czy schodowy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą techniczną, która bardzo szybko dobierze wózek pod towary które wymagają transportowania. Dobrze dobrany wózek to podstawa zmiejszenie ilości czasu niezbędnego na procesy logistyczne w firmie. Warto zaufac profesjonalistom, którzy dostarczyli już w Polsce i Europie ponad 15 000 wózków transportowych na dwóch kółkach.

CASE STUDY.

Wózki dwukołowe dla branży budowlanej

Pan Zbyszek prowadzi firmę budowlaną, która specjalizuje się w wykończeniach wnętrz. Podczas wykonywania swoich usług którymi są mięzy innymi: szlifowanie, wygładzanie, ścieranie, betonowanie, cementowanie, malowanie aż po montaż elementów wykończenia, wraz z pracownikami musi dostarczać na miejsce budowy odpowiednie materiału budowlane, narzędzie i sprzęt remontowo-budowlany. W przypadku tego typu działalności, gdy mamy do czynienia z wykonywaniem prac na terenie bez płaskiej powierzchni, świetnie sprawdzi się wózek transportowy z dużymi pompowanymi pneumatycznymi kołami, ponieważ poradzi sobie z każdym terenem. Czy wyobrażasz sobie dostarczenie z samochodu dostawczego 20 czy 30 worków z betonem na miejsce jego użycia, w przypadku gdy samochód dostawczy nie będzie mieć jak tam dotrzeć? W tym konkretnym przypadku firmy budowlanej Pana Zbyszka, idealnie sprawdził się stalowy wózek dwukołowy z dwoma uchwytami, szeroką szuflą załadunkową o maksymalnej nośności 250 kilogramów. Już po miesiący korzystania, Pan Zbyszek zamówił kolejne sztuki.

Wózek transportowy dla firmy produkcyjnej

Marcin prowadzi firmę zajmującą się wytwarzaniem kontrukcji stalowych różnego typu. Są to między innymi schody stalowe, balustrady, ogrodzenia, kontenery na śmieci a także osprzęt do wózków widłowych. W procesie tworzenia tego typu konstrukcji wraz z zespołem zatrudnianych specjalistów wykorzystuje profesjonalnej klasy spawarki. Aby tego typu urządzenie mogło funkcjonować, konieczne jest podłączenie gazu technicznego, tzw. mieszanki spawalniczej. Miejsce składowania butli z gazem musi być odpowiednio zabezpieczone i oznakowane. To oznacza, że Marcin wraz z pracownikami, nie musi transportować butle z miejsca ich składowania do spawarek. W tym konkretnym przypadku, gdy wykorzystuje się największe butle, ważące kilkadziesiąt kilogramów jedna – transport w postaci turlania, czy przenoszenia w dwie osoby jest nieopłacalny. Z pomocą przychodzą wózki dwukołowe do transportu butli stalowych, które dostarczyliśmy firmie Marcina. Od tej pory, wymiana butli na hali produkcyjnej zajmuje 80% czasu mniej. W związku z powyższym, wydajność firmy znacząco wzrosła.

Transport w branży Eventowej

W szeroko rozumianej branży rozrywkowej, eventowej – obsługa techniczna od strony audio wizualnej ma spore ręce roboty. Zanim takowa impreza się odbędzie, spora ilość osób musi dostarczyć skrzynie z niezbędnym sprzętem, instrumentami, nagłośnieniem, oświetleniem, efektami specjalnymi. Mowa tutaj o firmach zasjmującymi się nagłaśnianiem imprez i ich kompleksową obsługą. W przypadku organizacji letniego koncertu w ramach Dni Miasta, nierzadko do rozładunku jest kilka samochodów ciężąrowych typu TIR. Nie wszystkie skrzynie specjalnie dopasowane do konkretnych urządzeń audio wizualnych posiadają specjalne uchwyty, ponieważ ich kształt i rozmiar, a także waga uniemożliwiają transportowanie dla jednej czy dwóch osób. Inaczej sprawa się ma w przypadku gdy kg wózek przejmie na siebie. Wózki dwukołowe do przewozu tego typu elementów dostarczyliśmy Panu Norbertowi, który prowadzi w Polsce dużą firmę nagłośnieniową. 25 wózków dwukołowych pracuje praktycznie 7 dni w tygodniu a pracownicy techniki estradowej mają zdecydowanie więcej zaoszczędzonych sił. Dobrze dopasowany wózek pozwala na transportowanie tych najbardziej nietypowych case-ów ze sprzętem i urządzeniami wytwarzającymi efekty specjalne.

Wózek do przewozu mniejszej ilości sprzętu – dla branży weselnej

W branży weselnej, również stosuje się wózki transportowe oparte na dwóch kołach, głównie ze względu na fakt iż są one składane, a samochody dostawcze zespołów czy dj-i, zazwyczaj załadowane po brzegi. Ważna jest zatem odpowiednia wielkość takiego wózka po jego złożeniu. Daniel zajmuje się prowadzeniem imprez jako popularny DJ, i postanowił skorzystać z naszego doświadczenia. Zaoferowaliśmy mu wózek transportowy EXPRESSO, modułowy i wykonany w pełni z aluminium. Dodatkowo, wózek posiada możliwość transportu po schodach. Ta opcja przeważyła na naszą korzyść względem konkurencji, która nie oferowała wózków schodowych. Jak się okazuje Daniel bardzo często ma do czynienia ze schodami, po których musi wnosić swój sprzęt co kilka dni – w dodatku wielokrotnie (do rozładowania ma cały samochód dostawczy typu bus). Wózek EXPRESSO do jazdy po schodach to teraz jego ulubione narzędzie pracy, a ilość zaoszczedzonej energii przy transporcie instrumentów i sprzętu djskiego na scene sprawia, że w trakcie prowadzenia swoich imprez daje z siebie jeszcze więcej.

Sklep z wózkami dwukołowymi

Jestesmy jednym z największych sklepów internetowych oferujących tego typu produkty. Posiadamy nie tylko własną produkcję, ale także oferujemy wózki innych producentów (np. z Niemiec – EXPRESSO) w najlepsze dla Polskiego rynku cenie. Kup wózek dwukołowy już teraz w naszym e-sklepie, i zwiększaj ilość czasu na ważniejsze zadania. Każdy nasz wózek posiada odpowiedni certyfikat i deklarację zgodności w zakresie użycia i bezpieczeństwa.