Wózki ESD

Przedstawiamy Państwu nasze wózki esd do transportu przedmiotów różnego typu w miejscach, które narażone są na wyładowania elektrostatyczne. Idealnym sektorem do wykorzystania wózków ESD jest sektor przemysłu energetycznego. Każdy wózek ESD wykonany jest z wysokiej klasy profili stalowych, odpowiednio dobranych, tak by mogły przewodzić ładunki elektryczne w miejscach ich nadmiernego występowania.

Wózki esd przewodzące ładunki elektryczne

Wózki transportowe przewodzące ładunki elektrostatyczne, wykonane są z profili stalowych, a ich powierzchnia użytkowa wykończona została odpowiednio obrobioną płytą wiórową. Każdy wózek posiada skrętne kółka, z możliwością instalacji dodatkowych hamulców. Wszystkie zestawy kołowe standardowe, wykonane są z pełnej gumy termoplastycznej, która przewodzi ładunki elektryczne, co jest dodatkowym zabezpieczeniem wózka ESD.

W kołach wózków ESD zamontowano wysokiej jakości łożyska kulkowe, nie brudzące podłoża wózka a także zapewniające stabilną i cichą pracę.

Półki wózka, przeznaczone np. do transportowania pojemników z towarami różnego typu są zawsze dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa.

Wózek ESD Platformowy

Zachęcamy również do zapoznania się z gamą wózków platformowych, których mamy obecnie kilkadziesiąt w naszej ofercie. Wózki ESD dzielą się między innymi na model wózka, którym można transportować paletę euro. Dokładnie taką samą, do której dostosowano standardowe wózki platoformowe – przeznaczone na powierzchnie nienarażone na wstępowanie wyładować elektrostatycznych.

Wózki ESD – Malowane proszkowo

W oferowanych przez nas wózkach, materiał przewodzący wyładowania elektrostatyczne do nie tylko koła skrętne czy kółka statyczne, ale także farba proszkowa którą są malowane. Najpierw jednak, wózek trafia do ocynkowni, gdzie przechodzi proces cynkowania. ESD Wózki przeznaczone są do zastosowań w specyficznych miejscach, dlatego muszą być dopasowane do miejsca i intensywności wyładowań. Farba proszkowa zawierająca odpowiedni skład chemiczny, gwarantuje bezpieczeństwo w momencie wyładowania elektrostatycznego.

Hamulec centralny

W wózkach transportowych ES wykorzystaliśmy technologię centralnego hamulca, który ma za zadanie blokować jednocześnie oba koła. Użycie hamulca jest bardzo proste, nie wymaga użycia siły ani chylania się do kółek. Zarówno blokadę jak i jej zdjęcie użytkownik wykonuje przy użyciu jedynie stopy.

Gwarancja

Każdy wózek ESD przewodzący ładunki elektrostatyczne, wychodzący z naszego magazynu dostarczany jest wraz z gwarancją która na tę chwilę wynosi aż 5 lat.

Aby wybrać odpowiedni model np. do transportu pojemników, lub wyposażony w specjalne półki – sortuj produkty według kategorii tematycznych.

PRZY WIĘKSZYCH ILOŚCIACH ATRAKCYJNE RABATY – NAPISZ lub ZADZWOŃ (TEL.)

TEL. +48 77 418 39 85

EMAIL. eci@eci.com.pl

Showing all 12 results