Wózki osiatkowane

Wózki osiatkowane

Wózki osiatkowane to wózki wykonywane na uniwersalnej innowacyjnej ramie z L-profilu. W tej kategorii oferujemy Państwu dwa typy wózków osiatkowanych.

Wózki osiatkowane do paczek: https://wozki-transportowe.com.pl/kategoria-produktu/wozki-transportowe-magazynowe/wozki-osiatkowane/wozki-osiatkowane-do-paczek/

Wózki osiatkowane półkowe https://wozki-transportowe.com.pl/kategoria-produktu/wozki-transportowe-magazynowe/wozki-osiatkowane/wozki-osiatkowane-polkowe/ służą do przewozu drobnych przedmiotów i ich sortowania bez obawy, że wydostaną się poza obrys wózka – niektóre modele posiadają przednią burtę zamykaną.

Wózki z burtami z siatki to konstrukcje o budowie modułowej – na standardowych platformach jezdnych Variofit. Rama wózka wyposażona jest w centralny hamulec EASY STOP oraz dwa koła skrętne i dwa stałe. Konfigurację kół możemy dostosować do Państwa potrzeb. Wózki do paczek z siatkowymi burtami idealnie sprawdzą się w punktach pocztowych i przeładunkowych.  Duże oczko siatki chroni przed wypadaniem kartonów a przednia burta może być łatwo demontowalna, zamykana, lub w połowie otwierana.

Europejskie Centrum Innowacyjne oferuje także wózki osiatkowane wykonywane na zamówienie pod potrzeby naszych klientów i pod wymiary podane w zapytaniu. Ceny takich produktów zależą głównie od ilości zamawianych egzemplarzy a także od stopnia skomplikowania projektu.

Wszystkie wózki z siatkową burtą w ofercie ECI posiadają długą gwarancję producenta która wynosi aż 12 lat. Do każdego wózka osiatkowanego posiadamy stosowne papiery m.in certyfikat TUV. Wózki z siatkowymi burtami produkowane są na bieżąco i dostarczane do klienta w w ciągu 2-5 dni roboczych.