Wózki pod paletę

Wózki pod palety to stalowe wózki wykonane ze stalowej ramy która w niektórych modelach dodatkowo posiada możliwość regulacji wysokości pionowej.

Wózki służą do przewozu palet lub ich przesuwania i porządkowania.
Mają zastosowanie na magazynach, hurtowniach, zakładach produkcyjnych. Wszędzie tam gdzie potrzebny jest szybki transport przechowywanych na platformach towarów lub części produkcyjnych.

Góra wózka posiada specjalne narożniki które stabilizują przewożoną na nich paletę przemysłową oraz mogą być wykorzystane jako uchwyty dźwigowe do transportu całego wózka wraz z paletą np za pomocą suwnicy.

Wózki pod EURO palety oprócz zastosowania w transporcie wewnątrz zakładowym wykorzystywane są także w rolnictwie.

Wszystkie wózki pod palety EURO wyposażone są seryjnie w centralny system hamujący Easy Stop. System ten cechuje łatwe zwalnianie hamulca jedną nogą, bezpieczeństwo – poprzez natychmiastowe zahamowanie oraz proste unieruchomienie jednym ruchem.

Wózki do palet posiadają dwa koła stałe oraz dwa skrętne.
Powierzchnia toczenia koła wykonana jest z termoplastycznej gumy w kolorze szarym która nie brudzi posadzki magazynowej. Felgi wykonane są z tworzywa sztucznego i posiadają wysokiej klasy łożyska kulowe w znacznym stopniu zmniejszające opory toczenia.

Nasze Wózki platformowe posiadają modułową budowę dzięki czemu możemy je dowolnie konfigurować. Np
-mogą państwo dokupić podwójny hamulec easy top aby hamować wózek z obu stron.
-w przypadku uszkodzenia możemy wymienić dany element.

Ramy w wózkach pod palety EURO wykonywane są z innowacyjnego L-profilu. Zapewnia on sztywność i trwałość całej konstrukcji a dodatkowym atutem jest lekkość całego wózka.

Jak każdy produkt z naszej oferty wózki pod palety mogą Państwo zamówić w wykonaniu specjalnym wg. wskazanych przez Państwa sugestii i wymiarów.

Na wózki do przewozu EURO PALET udzielamy aż 12 lat gwarancji.

Showing 1–16 of 24 results